Strona głównaGryAktualnościSkyrim w świecie Wiedźmina? Ten mod na to pozwoli

Skyrim w świecie Wiedźmina? Ten mod na to pozwoli

Zastanawialiście się kiedyś jak gry o Wiedźminie wyglądałyby wrzucone do Skyrima? Teraz możecie przekonać się o tym na własne oczy, dzięki nowemu modowi.

Popularny żart mówi o tym, że Skyrim wyszedł już właściwie na wszystkie urządzenia, może poza lodówką. Bez dwóch zdań, ta gra to bardzo wdzięczny temat dla twórców modyfikacji, co potwierdza kolejne tego typu dzieło. W dodatku powinno ono być bardzo bliskie sercu każdego gracza – bo dotyczy Wiedźmina.

Zobacz: Skyrim – ponad 200 czarów i zmieniony system magii w nowym modzie

Dzięki modyfikacji w grze możemy zobaczyć przede wszystkim postać Geralta jako głównego bohatera. Oprócz tego pojawią się w niej przeciwnicy, z którymi Wiedźmin musiał walczyć w swoich przygodach, tacy jak utopce, strzygi i nekkery. Możemy też korzystać z pancerzy, broni i magicznych znaków znanych z gier CD Projekt RED. Każdy przedmiot można oczywiście ulepszać.

Miłośników magicznego podejścia do rozgrywki ucieszy informacja, że zaimplementowano eliksiry, jak również przedmioty niezbędne do ich wykonania. Mod ten nie jest absolutną nowością, pierwsza wersja pojawiła się na rynku już kilka ładnych lat temu, ale takiej aktualizacji jeszcze nie dostała. Możecie ją pobrać za darmo z Nexus Mods.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię