Strona głównaWiadomościSłuchawki Hama uRage SoundZ 7.1.

Słuchawki Hama uRage SoundZ 7.1.

Jeśli kręcą Was niskie tony i wibracje na uszach to czas zaopatrzyć się w słuchawki uRage SoundZ 7.1. Ich nauszniki świetnie izolują szum z otoczenia i pozwalają dosłownie poczuć moc basów.

Komfort i wygoda niejedno mają imię, ale dopiero scalone w jeden organizm mogą dostarczyć pełni szcześcia. Kiedy na uszach lądują słuchawki, ważne jest, by spełniały jednakowo oba elementy, by rozrywka mogła trwać w nieskończoność. Większość dostepnych słuchawek może i jest w stanie zapewnić optymalne wrażenia dźwiękowe, lecz czy tożsamy komfort dla uszu?

Firma Hama swoimi słuchawkami uRage SoundZ 7.1 chce odpowiedzieć na to pytanie twierdząco. Według producenta ich sprzęt oddaje wyłącznie wysoką jakość dźwięku i ponad wszystko wygodę wymaganą przez każdy segment graczy. Rozgrywka komputerowa lubi się przeciągać, toteż sprzęt na uszach musi być jak najlepszy, uwzględniając przy tym bezpieczeństwo i harmonię doznań słuchowych.

Nie ma wątpliwości, że w liczbach zawarta jest moc słuchawek Hama. Mają szerokie pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz. Ponadto zbiera im się na czułości w granicach 105 dB – 3 dB. Pozytywną opinię można wydać także o dołączonym do nich mikrofonie. Działa na paśmie 100 Hz – 10 KHz, a jego czułość okreslono -36 dB – 3 dB.

Na plus można zaliczyć swobodę korzystania z mikrofonu, bowiem jest regulowany na pałąku i można go odczepić w każdej chwili. Kolejnym elementem podnoszącym poziom wygody jest łatwość ustawienia głośności słuchawek, a także opcja całkowitego wyciszenia mikrofonu przy pomocy potencjometru oraz przycisku na nim umieszczonego.

Ciekawa funkcją w modelu uRage Sound 7.1 jest wibracja nauczników, która aktywuje się w momencie odtwarzania niskiego zakresu dźwięku. Jest ona w pełni regulowana, wobec czego możemy dobrać odpowiadającą nam moc „usznego poruszenia”. Najlepszy efekt uzyskamy w trakcie grania w FPS-y, którym towarzyszą nieustanne wybuchy i odgłos wystrzału.

Z pozoru nauszniki prezentują klasyczny design, acz ich sylwetkę wzbogaca wbudowane podświetlenie LED, emanujące wokół słuchawek głębokim, niebieskim kolorem. Słuchawki uRage SoundZ 7.1 wyglądają więc odpowiednio do growych zastosowań i z troską obejmują powierzchnię wrażliwych uszu.

Producent spod swoich skrzydeł wypuścił już w grudniu 2016 roku zestaw uRage SoundZ 7.1. Można go teraz upolować za niecałe 330 zł.    

Źródło: hama

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię