Strona głównaGryAktualnościSniper Elite 5 – oficjalna zapowiedź oraz pierwszy zwiastun

Sniper Elite 5 – oficjalna zapowiedź oraz pierwszy zwiastun

Studio Rebellion oficjalnie zapowiedziało kolejną część snajperskiej serii. Sniper Elite 5 zabierze nas do Francji, gdzie zajmiemy się zdejmowaniem niemieckich nazistów.

Sniper Elite zadebiutuje w przyszłym roku na PC, PlayStation oraz Xbox. Co więcej, gra na PC i konsolach Xbox będzie dostępna w ramach subskrypcji Game Pass. Piątka przeniesie nas do Francji w 1944 roku. Ponownie wcielimy się w Karla Fairburne’a by zająć się eliminacją nazistów w okolicach Wału Atlantyckiego i udaremnić realizację Operacji Kraken.

Zobacz: Alan Wake 2 oficjalnie zapowiedziany. Wiemy kiedy ukaże się wyczekiwana kontynuacja

Twórcy zapowiadają rozbudowaną kampanię fabularną, którą możemy rozegrać samodzielnie lub we współpracy. W trybie kooperacji będziemy mogli wymieniać się amunicją i wzajemnie opatrywać rany. W ramach rozgrywki sieciowej będziemy mogli wcielić się w niemieckiego żołnierza, który będzie nawiedzał rozgrywkę innych graczy.

Pojawią się również znane i lubiane tryby PvP. W Sniper Elite 5 zostanie poprawiona także balistyka pocisków oraz więcej opcji personalizacji broni. Do tego dojdą efektowniejsze animacje śmierci wrogów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię