Strona głównaWiadomościSonic the Hedgehog w zestawach LEGO

Sonic the Hedgehog w zestawach LEGO

Sonic the Hedgehog poszedł w ślady Mario i pojawi się w tematycznych zestawach LEGO. Pierwsze informacje na temat zestawu pojawiły się dwa lata temu. Na szczęście marzenie wielu graczy w końcu się spełni.

To już oficjalne, Sonic the Hedgehog dostanie swój zestaw LEGO. Dzisiaj ujawniono, że pomysł fanów na zestawy LEGO został zatwierdzony jako kolejna seria gier wideo, która zostanie odtworzona z klocków. Wszystko dzięki Lego Ideas.

Jeżeli nie śledzicie w ostatnim czasie tego co dzieje się w świecie klocków, to Lego Ideas to internetowa inicjatywa prowadzona przez Lego Gorup, która docenia zaangażowanie najbardziej hardkorowej społeczności konstruktorów. Fani mogą projektować własne zestawy i przesyłać swoje pomysły online. Następnie inni użytkownicy mogą na nie głosować. Każdy pomysł, który zdobędzie 10 000 głosów trafi do oficjalnej komisji Lego, która może zatwierdzić projekt do produkcji masowej.

Zobacz: Biomutant – gra powstaje długo, bo deweloper nie zmusza twórców do pracy w nadgodzinach

Sonic the Hedgehog
Created with GIMP

Sonic the Hedgehog Sonic the Hedgehog

To właśnie dzięki Lego Ideas możemy teraz kupić klocki Minecraft czy Mario. Należy jednak mieć na uwadze, że obecna propozycja wyglądu zestawu niekoniecznie musi wyglądać tak jak komercyjny produkt. A tak prezentuje się jeszcze w wersji nieostatecznej.

 

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię