Strona głównaGrySoulstice oraz Model Builder za darmo

Soulstice oraz Model Builder za darmo

Kolejny czwartek i kolejne gry jakie możemy całkowicie za darmo zgarnąć z platformy Epic Games. W tym tygodniu są to Action RPG – Soulstice oraz symulator Model Builder.

Model Builder, czyli mały modelarz. W grze pobawimy się w sklejanie modeli aut, mechów oraz dioram. W odróżnieniu od tradycyjnego klejenia, tym razem nie posklejacie sobie palców i nie będzie wąchania kleju i farby.

Grę można pobrać wchodząc TUTAJ.

Soulstice – drugi z tytułów to Action RPG z rozbudowanym systemem walki, w którym trafiamy do Królestwa Keidas opanowanego przez Zjawy. Gra ma dość ciekawą mechanikę sterowania dwiema postaciami. Jak czytamy w opisie gry:

Równowaga Świętego Królestwa Keidas zostaje naruszona za każdym razem, gdy potężne i dzikie kreatury, znane jako Zjawy, przybywają zza Zasłony, zagrażając ludzkości. Zjawy opanowują umysł, a nierzadko nawet ciało swych ofiar, przemieniając je w niepowstrzymane monstra, które polują na zwykłych śmiertelników. Jedynie hybrydowi wojownicy zrodzeni ze wspólnoty dwóch dusz, tak zwane Chimery, są w stanie ochronić ludzkość.

Briar i Lute to siostry, które odrodziły się pod postacią Chimery. Transformacja dała Briar nadludzką siłę, podczas gdy Lute – poświęcona, aby związać jej duszę z duszą siostry – stała się duchem władającym tajemniczymi mocami. Siostry wysłane zostają na misję, której celem jest odbicie zrujnowanego przez Zjawy miasta. Niestety, w jej trakcie okazuje się, że ich Zakon ma zdecydowanie bardziej niejednoznaczne plany.

Zwiedzaj mroczny, pełen tajemnic świat, opanuj rozbudowany system walki a także posiądź moce sióstr Briar i Lute w dorosłej opowieści fantasy z szybką rozgrywką, wściekłymi przeciwnikami oraz emocjonującymi potyczkami z bosami.

Aby dodać tytuł do swojej kolekcji należy wejść TUTAJ.

Obie gry możecie dodać bezpłatnie do swojego konta do przyszłego czwartku do godziny 17:00. Dobrej zabawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię