Strona głównaGryAktualnościSplinter Cell Remake oficjalnie zapowiedziany przez Ubisioft

Splinter Cell Remake oficjalnie zapowiedziany przez Ubisioft

Mieliśmy remaster Mass Effecta, pojawiły się remake’i GTA, ale gracze ciągle czekali na jeden tytuł. I oto jest – Splinter Cell Remake.

Ubisoft oficjalnie potwierdził, że ich kanadyjski oddział pracuje nad remakiem Splinter Cell. Za grę odpowiedzialna jest ta sama część Ubisoftu, która stworzyła m.in. Far Cry 6 i buduje ją na bazie silnika Snowdrop. Oczywiście przy okazji tego rodzaju zapowiedzi standardem są obietnice na temat “oprawy nowej generacji”.

Zobacz: Ubisoft aktualizuje znak towarowy Splinter Cell

Tytuł póki co wciąż znajduje się we wczesnej fazie rozwoju, odpowiedzialni są za niego Chris Auty jako dyrektor kreatywny, Matt West jako producent oraz Peter Handrinos w roli producenta technicznego. Co ważne – w przeciwieństwie do chociażby Far Cry 6, nowy-stary Splinter Cell nie będzie grą w otwartym świecie. Czeka nas pierwsza od dawna liniowa przygoda wydana pod szyldem Ubisoftu. Jednak nadal niezwykle istotnym elementem gry będzie skradanie, a co za tym idzie – oddanie w ręce graczy swobody wyboru co do “stylu” w jaki chcą pokonywać kolejne misje.

Trailer Splinter Cell Remake:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię