Strona głównaGryAktualnościSplinter Cell i Assassin's Creed dostaną nowe gry... na Oculusa

Splinter Cell i Assassin’s Creed dostaną nowe gry… na Oculusa

Od kilku tygodni fani Sama Fishera żyli nadzieją na powrót Splinter Cell. Powrót faktycznie nastąpi… ale chyba nie o to chodziło graczom.

Ubisoft chyba upodobał sobie ostatnio znęcanie się nad fanami Splinter Cella. Jakiś czas temu zapowiedziano pojawienie się Sama Fishera jako grywalnego operatora w Rainbow Six Siege, teraz… nadzieje graczy po raz kolejny zostały brutalnie zdeptane. Francuska firma zapowiedziała bowiem kilka nowości na okulary do VR Oculus – wśród nich specjalną edycję Splinter Cella. Oprócz nowych przygód Sama Fishera, na Oculusie wyląduje także Assassin’s Creed VR. Oba tytuły zostały oficjalnie zapowiedziane w ramach konferencji Facebook Connect – ponieważ właścicielem Oculusa jest właśnie Facebook i Mark Zuckerberg.

O Splinter Cell VR i Assassin’s Creed VR wiadomo jedynie, że trwają nad nimi prace. 13 października na rynku ma zadebiutować nowa wersja gogli Oculus Quest 2, a więc gry raczej nie ujrzą światła dziennego przed tą datą. Pytanie tylko, czy gdy już wyjdą, nie staną się obiektem gniewu i review-bombingu graczy za sam fakt swojego istnienia?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię