Strona głównaWiadomościSporo akcji i strzelania do potworów w zwiastunie dodatku do Resident Evil...

Sporo akcji i strzelania do potworów w zwiastunie dodatku do Resident Evil VII Not a Hero

W końcu i wreszcie Capcom prezentuje pierwszy film z zaginionego w czasie DLC. Chris Redfield bawi się na nim w chowanego z paskudnymi bestiami.

Twórcy każą nam czekać jeszcze trzy miesiące na premierę dodatku fabularnego do gry Resident Evil VII. Mimo sporego opóźnienia, fani horroru wybaczą deweloperowi wszystkie grzeszki tuż po odpaleniu rozszerzenia Not a Hero. Skąd taka myśl? Zapowiedziane DLC zaoferuje nam kompletnie inną rozgrywkę znaną z podstawki, więc nie grozi nam zmęczenie materiału.

Fani serii poczują dawną miłość do gry, bowiem wcielimy się w jedną z najbardziej charakterystycznych postaci uniwersum. Będziemy sterować niezapomnianym Chrisem Redfieldem. Aczkolwiek podczas rozgrywki nie będzie czasu powspominać wspólnych akcji z wygłodniałymi zombiakami. Krotko po wprowadzeniu wylądujemy w miejscu pełnym krwiożerczych potworów, które uwielbiają mięsko trudne do zdobycia.

Co do zmian, Not a Hero wyraźnie skupia się na dynamicznej akcji i walce, zaniedbując trochę tajemnicę i ciężki klimat gry. Wygląda to jednak bardzo dobrze i pasuje do stylu Redfielda. W końcu to facet, który nie boi się ciemności, a potwory traktuje jako zapowiedź udanej zabawy.

Dodatek ma być darmowy dla wszystkich posiadaczy pełnej wersji, ale jesli ktoś nie ma jeszcze swojej kopii, niech zaczeka na wydanie Gold Edition, mające pojawić się w tym samym czasie, co wersja samodzielna. W zestawie znajdziemy wówczas podstawkę i wszystkie dodatki uzupełniające historię domu Bakerów.      

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię