Strona głównaGryAktualnościSpyro: Reignited Trilogy zmierza na PC. To już praktycznie pewne

Spyro: Reignited Trilogy zmierza na PC. To już praktycznie pewne

Najsłynniejszy smok w historii gier wrócił do życia w listopadzie 2018 roku za sprawą remastera Spyro: Reignited Trilogy. Gra póki co dostępna jest tylko na PlayStation 4 i Xbox One, ale już wkrótce powinna zagościć również na PC-tach.

Spyro: Reignited Trilogy to remaster całej trylogii Spyro the Dragon, czyli gier wydawanych w latach 1998-2000 na konsolę PlayStation 1. To klasyka platformówek, która musiała doczekać się odświeżenia. Niestety, dla niektórych, do tej pory gra jest dostępna tylko na PlayStation 4 i Xbox One, ale wkrótce powinno się to zmienić. Zyskaliśmy na to poważne dowody.

Spyro: Reignited Trilogy na PC?

Spyro: Reignited Trilogy w wersji na PC pojawiło się na stronie tajwańskiej organizacji, która przyznaje grom kategorie wiekowe. Obok widnieje informacja, że wydawcą i jednocześnie firmą rejestrującą tytuł jest Activision, a producentem Iron Galaxy. Co w tym ważnego? Bardzo wiele. Przede wszystkim Iron Galaxy to firma, która na komputery osobiste przeniosła też Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, czyli remaster Crasha Bandicoota, który również najpierw trafił na konsole, a dopiero później na blaszaki.

Zobacz: Gears 5 to największa część serii. Gracze PC i Xbox One zagrają razem

Miejmy nadzieję, że wkrótce otrzymamy tego oficjalne potwierdzenie. Zbliżające się targi E3 2019 to doskonały moment na ogłoszenie premiery Spyro na PC-tach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię