Strona głównaGrySpyro Reignited Trilogy także na PC?

Spyro Reignited Trilogy także na PC?

Trwa moda na remasterowanie klasyków gier. Trendowi temu poddali się także twórcy gier z pierwszego PlayStation, np. Activision. Najpierw odświeżyliprzygody Crasha Bandicoota, a teraz kolej na sympatycznego smoka o imieniu Spyro, który według nowych informacji ma trafić także na PC.

Nie masz szans, żeby młodsi gracze pamiętali Sypro the Dragon. Pierwsza część została wydana 20 lat temu, w 1998 roku. Sam miałem wtedy raptem 11 lat, ale godzinami potrafiłem siedzieć przed telewizorem z podłączonym PSX-em. Jedną z moich pierwszych i zarazem ulubionych gier był właśnie Spyro.

Dlatego strasznie ucieszyłem się na informację, że smoczek doczeka się odświeżonego wydania i to całej trylogii. To była dla mnie dużo lepsza wiadomość niż remaster Crasha, w przypadku którego najcieplej wspominam Crash Team Racing. Niestety, aktualnie jestem PC-towcem z krwi i kości, a Sypro póki co nie został zapowiedziany w wersji na komputery. Jednak najnowsze informacje wskazują na mały przełom. Na oficjalnej stronie Spyro Reignited Trilogy w wersji brytyjskiej pojawiła się wzmianka nie tylko o PS4 i XOne, ale także PC i Nintendo Switch.

Czy to oznacza, że Spyro pojawi się na PC-tach? Jest na to spora szansa. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy początkowo też zawitał tylko na kosnole, aby ostatecznie zadebiutować również na blaszakach.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię