Strona głównaGryAktualnościSquare Enix rozpoczyna permanenty program pracy z domu

Square Enix rozpoczyna permanenty program pracy z domu

Wygląda na to, że eksperymenty związane z Covidem wyszły Square Enix na dobre. Firma planuje całkowicie przenieść się na system pracy z domu.

Do pracy z domu zmusił większość firmy Covid. Pandemia nie pozwala normalnie uczęszczać ludziom do pracy. Praca musiała więc przyjść do nich. Setki tysięcy firm zaczęły przenosić się na Microsoft Teams i Zooma. Wśród nich był też Square Enix.

Zobacz: Sony jednak szykuje odpowiedź na Xbox Game Pass?

Jak poinformowali w swoim ostatnim oświadczeniu, od dłuższego czasu rozważali program pracy z domu. Pierwsze zmiany rozpoczęli już w lutym tego roku. W czerwcu z kolei przeprowadzili ankietę dla swoich pracowników z pytaniem o ich odczucia względem ostatnich miesięcy. Około 80% z nich było zadowolonych z wdrożonych zmian.

W oparciu o opinie pracowników oraz te ankiety Square Enix stworzyło program do pracy zdalnej. Teraz pozostaje więc tylko czekać na następną, dużą premierę, żeby zobaczyć, jak wydawcy służy nowy system pracy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię