Strona głównaEsportStało się! Zmiany w składzie Virtus.pro oficjalnie potwierdzone!

Stało się! Zmiany w składzie Virtus.pro oficjalnie potwierdzone!

Stało się to, o czym mówiło się od wielu tygodni. Po ponad 4 latach wspólnej gry w barwach Virtus.pro doszło do zmian w składzie Polaków. Informacja została oficjalnie potwierdzona.

Polacy w składzie pashaBiceps, TaZ, Neo, Snax i byali dołączyli do Virtus.pro dokładnie 25 stycznia 2014 roku. Wcześniej grali już razem przez kilka tygodni jako Universal Soldiers. Był to najdłużej grający razem skład w historii CS:GO. Ponad 4 lata to wynik, do którego żadna inna drużyna nawet się nie zbliżyła. To prawdziwa historia Counter-Strike’a, która dzisiaj dobiegła końca. Organizacja oficjalnie potwierdziła zmiany w składzie.

Na ławkę rezerwowych został wysłany Wiktor ‘TaZ’ Wojtas. Organizacja wyraziła zgodę, aby dotychczasowy kapitan VP mógł negocjować z innymi drużynami. Tymczasowo zastąpi go Michał ‘MICHU’ Müller. Jednak nie jest to definitywny transfer. Zawodnik Team Kinguin wystąpi z Virtus.pro na StarLadder i-League w Kijowie oraz IEM w Katowicach, ale tylko w roli stand-ina.

O zmianach wypowiedział się Roman Dvoryankin:

– Jeszcze w Atlancie obiecaliśmy naszym fanom, że przyszłość VP może być tylko silniejsza. To jest pierwszy krok. Jest mały, ale ważny. Chciałbym powitać MICHA w naszej rodzinie, zagra on z nami w ciągu tego miesiąca na SLTV w Kijowie oraz na IEM w Katowicach. W marcu ogłosimy kolejne informacje dotyczące zmian naszego line-upu. Chciałbym również podziękować Wiktorowi Wojtasowi za jego oddanie w przeciągu całego czasu spędzonego w Virtus.pro. On jest głównym powodem dołączenia GoldenFive do VP, powodem, dla którego ten skład tyle czasu występuje w barwach VP – razem – powiedział.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię