Strona głównaGryAktualnościStandardowe PlayStation 4 może nie mieć miejsca na Call of Duty: Black...

Standardowe PlayStation 4 może nie mieć miejsca na Call of Duty: Black Ops Cold War i Warzone

Konsolowi fani Call of Duty: Black Ops Cold War mogą powoli zacząć myśleć o ulepszeniu swojego PS4. Nowy sezon jeszcze bardziej zwiększył wagę gry. 

Rozmiar Modern Warfare był głośnym tematem niemalże przez połowę zeszłego roku. W pewnym momencie gra dobijała do 200 GB, a na możliwość odinstalowywania kampanii czy Spec Ops czekaliśmy długie miesiące. Teraz ten same temat wraca w Call of Duty: Black Ops Cold War.

Zobacz: Ruszyła ogromna przecena na gry indie w PlayStation Store

Dzisiaj na serwerach BOCW i Warzone oficjalnie debiutuje drugi sezon. Battle Pass, nowe mapy i bronie oznaczają, że rozmiar gry znów urośnie. Na blogu Call of Duty pojawił się w rezultacie cały post dotyczący przygotowywania się do nadchodzącej aktualizacji.

Activision poinformowało tym samym, że Cold War i Warzone mogą nie zmieścić się na standardowym dysku 500 GB PlayStation 4. Wydawca sugeruje tym samym usunięcie niepotrzebnej zawartości ze swojej konsoli, jeżeli gracze chcą mieć obie gry na swoim dysku, zaktualizowane do najnowszych patchy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN

1 KOMENTARZ

  1. Ja mam ps4stare i zmiescilem zwalniajac miejsce na dysku ale wyswietla mi caly czas brak dostepu do uslug sieciowych???wtf??ktos tez tak ma?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię