Strona głównaWiadomościStar Citizen wydaje kolejne statki kosmiczne i ma dla graczy niespodziankę.

Star Citizen wydaje kolejne statki kosmiczne i ma dla graczy niespodziankę.

Cloud Imperium Games wydawca Star Citizen świętuje wydanie nowego pakietu statków do swojej gry. Przygotował dla graczy wyjątkową niespodziankę. Możliwość przystąpienia do wydarzenia Free Flight, gdzie każdy będzie mógł się zalogować i za darmo sprawdzić jak pilotuje się statki kosmiczne w Star Citizen.

Darmowe latanie w Star Citizen zaczyna się 9 września i potrwa do 23 września. Dostaniemy więc dwa tygodnie oblatywania szesnastu różnych statków, na które będzie można głosować, którym nam się najlepiej lata. Aby przystąpić do tego wydarzenia, musimy użyć kodu SHOWDOWN2950 przy zakładaniu konta. W trakcie trwania eventu będziemy mieć pełny dostęp do gry w wersji 3.10 z wszystkimi dodatkowymi modułami.

Otrzymamy więc dostęp do Arena Commander, gdzie będziemy mogli toczyć pojedynki z innymi graczami w ich statkach kosmicznych oraz dostępne będzie dla nas Star Marine, czyli tryb gry, gdzie kierujemy postacią z widokiem z oczu i toczymy pojedynki na powierzchni różnych planet. Oczywiście poza tymi atrakcjami. Gra będzie oferować pakiety statków w obniżonych cenach, żeby zachęcić nowych graczy do przystąpienia do gry Chrisa Robertsa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię