Strona główna Wiadomości Rozrywka Star Trek Picard – Patrick Stewart zaprosił Whoopi Goldberg do udziału w drugim sezonie serialu

Star Trek Picard – Patrick Stewart zaprosił Whoopi Goldberg do udziału w drugim sezonie serialu

0
Star Trek Picard – Patrick Stewart zaprosił Whoopi Goldberg do udziału w drugim sezonie serialu

Świetna informacja dla wszystkich fanów serialu Star Trek Następne Pokolenie. Już jutro kapitan Jean-Luc Picard powróci w nowej serii Star Trek: Picard. Pomimo tego, że pierwszy sezon jeszcze się nie zaczął trwa już casting do drugiego sezonu, do udziału w którym zaproszona została Whoopi Goldberg.

Podczas wywiadu z serwisem The View, Patric Stewart poinformował, że trwają przygotowania do kręcenia drugiego sezonu serialu Star Trek Picard, który nie miał jeszcze swojej premiery. Co więcej, do udziału w drugim sezonie zaprosił Whoopi Goldberg, z którą występował na planie Star Trek: Next Generation. Podczas wywiadu powiedział.

Jestem tu z formalnym zaproszeniem. To dla ciebie, Whoopi. Alex Kurtzman, który jest naszym producentem wykonawczym w Star Trek: Picard i wszyscy jego koledzy, w tym ja, chcemy cię zaprosić do drugiego sezonu.

Goldberg była zaskoczona propozycją jednak z uśmiechem na ustach na nią przystała. Dla zapominalskich Whoopi Goldberg w Next Generation wcieliła się w rolę barmanki Guinan na pokładzie Enterprise. Była również bliską przyjaciółką kapitana Picarda i często doradzała mu w różnych sprawach. Do serialu trafiła w drugim sezonie, a po raz ostatni w serii Star Trek mogliśmy ją zobaczyć w Star Trek: Nemesis.

Jak powiedziała Goldberg:

Star Trek był jednym z moich największych przeżyć. To był najlepszy, najlepszy, najlepszy okres. Najlepszy okres w całym moim życiu.

Pierwszy sezon Star Trek Picard startuje już jutro 23 stycznia na platformie CBS All Access. Na razie nie wiadomo jak będzie z dostępnością programu w TV i na innych platformach.  Tak czy inaczej jako wychowany na Next Generation, Star Trek: Picard jest dla mnie pozycją obowiązkową do obejrzenia.

A  Wy oglądaliście Star Trek?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię