Advertisement
Strona głównaGryAktualnościStar Wars: Battlefront 2 przeszedł długą drogę od dnia premiery. Zobacz jak...

Star Wars: Battlefront 2 przeszedł długą drogę od dnia premiery. Zobacz jak wygląda po liftingu

Jeżeli ostatni raz graliście w Star Wars: Battlefront 2 niedługo po premierze to z pewnością zainteresuje Was jak gra się zmieniła na przestrzeni ostatniego roku. W sieci pojawiło się wideo porównujące grafikę z premiery i po wielu poprawkach. Zupełnie inna gra.

Kojarzycie taką bajkę o brzydkim kaczątku, albo memy o wyśmiewaniu kogoś w szkole z powodu wyglądu? Battlefront 2 pasuje tutaj prawie idealnie. Sama gra w dniu premiery nie była oczywiście jakaś brzydka, ale gdy porównamy to z obecnym wyglądem to zdecydowanie jest różnica. Pomijamy tu kwestie mikropłatności.

Zobacz: The Division 2 za 12 złotych. Tak tanio jeszcze nie było

Twórcy gry studio DICE niedawno deklarowali, że starają się by Star Wars: Battlefront 2 było tym czego fani marki potrzebują. I raczej nie będą śpieszyć się z tworzeniem trójki. Wygląda na to, że mocno spięli się w sobie i faktycznie dają z siebie bardzo dużo. Na kanale Cinematic Captures pojawił się film porównujący grafikę Battlefront 2 z grudnia 2018 z obecną wersją gry.

Zobacz: Marvel’s Avengers – ujawniono osiągnięcia, które zdradzają fabułę gry

Deweloperzy zmienili praktycznie wszystko, jednak jeżeli ktoś grał regularnie mógł tego nie wychwycić, bo zmiany były wprowadzane stopniowo. Dzięki poniższemu materiałowi łatwiej wyłapać wszystkie różnice. W ciągu roku do gry trafiło nowe oświetlenie, efekty cząsteczkowe, wiele nowych animacji oraz zmian w wyglądzie i prezentacji bohaterów.

Zdecydowanie robi pozytywne wrażenie. Star Wars: Battlefront 2 pojawiło się w listopadzie 2017 roku. Początkowo gra była nastawiona na mikropłatności, co bardzo mocno wpłynęło na cały rynek gier. Był to zapalnik międzynarodowej debaty na temat lootboksów w grach. EA na szczęście ugięło się i przestało cisnąć na mikropłatności, dzięki czemu tytuł stał się bardzo pożądany wśród graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię