Strona głównaWiadomościStar Wars: Battlefront 2 - zwiastun walk w kosmosie!

Star Wars: Battlefront 2 – zwiastun walk w kosmosie!

Opublikowano nowy materiał wideo! Tym razem fani gwiezdnowojennych starć otrzymali zwiastun walk w kosmosie. Yoda, Darth Vader, Darth Maul za sterami, wybuchy, więcej wybuchów, jeszcze więcej wybuchów. Całość nagrana w oparciu o faktyczny zapis rozgrywki. Czy wspominałem o wybuchach?

Po premierze pierwszej części odświeżonej serii strzelanek w świecie Star Wars apetyt na następcę jest duży. Tytuł, który ukazał się pod koniec 2015 roku ujawnił siłę silnika Frostbite i odpowiedzialnego za grę studia DICE. Druga część ma zapewnić to, czego nie dała rady zrobić pierwsza – zaoferować ma zdecydowanie więcej zawartości już na starcie.

Co zdradza nam zwiastun? Przede wszystkim znany z poprzedniej części system bohaterów – jednostek specjalnych znanych z kanonicznych filmów serii. W wirze akcji znajdzie się sam Yoda, Darth Vader czy Darth Maul, z całą pewnością wyposażeni w dedykowane im maszyny – w standardowych wariantach jednostek Yoda mógłby mieć problem z dosięgnięciem pedałów 🙂

Przyjdzie nam polatać X-Wingiem, Y-Wingiem, TIE Fighterem, Sokołem Millenium, Slave 1, ARC-170, V-WingiemSith Infiltratorem czy ETA-2.

Do dyspozycji graczy oddane zostaną strefy działań nad księżycem Endor (po zniszczeniu drugiej gwiazdy śmierci), Fondor (imperialna stocznia), Ryloth (walka wokół centrum dowodzenia dronami Lucrehulk) czy Kamino (miejsce produkcji klonów). Na pewno nie będziemy się nudzić.

Star Wars: Battlefront 2 pojawi się w sklepach 17 listopada 2017 roku. 

[you tube=nWHQ77BZDZg]

Źródło: youtube.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Szymon Nocoń
Szymon Nocoń
Redaktor, Testy wideo, Dział esport i gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię