Strona główna Wiadomości Star Wars: Battlefront II na nowym gameplayu. Rozgrywka sieciowa jest po prostu...

Star Wars: Battlefront II na nowym gameplayu. Rozgrywka sieciowa jest po prostu boska

- Reklama -

Już tylko nieco ponad 48 godziny dzielą nas od rozpoczęcia otwartej bety najnowszej części Gwiezdnych Wojen. Twórcy nie przestają jednak atakować graczy świetnymi fragmentami rozgrywki wieloosobowej.

O boże Bożenko, zaraz się zacznie! Myśliwce z wersją beta Star Wars: Battlefront II już wystartowały w kierunku Ziemi i w dwóch turach będą atakować nasze blaszaki. Pierwsze podejście wymierzone we właścicieli preorderów nastąpi jutro około godziny 22:00 czasu polskiego. Dzień później X-Wingi zniszczą blokadę bety również dla “darmozjadów”.

Aby podtrzymać zainteresowanie beta-premierą, twórcy zaprezentowali nowiusieńki materiał z potyczek online w trybie “Strike Mode” 8 vs 8 graczy. Nagranie zrealizowano na mapie Takodana, na której umiejscowionio znany z kinowej wersji zamek Maz Tanaka. Na filmie możemy zobaczyć uczciwą rywalizację bez udziału super bohaterów i antagonistów, ot typowa walka między piechurami.

Rozgrywka wygląda rewelacyjnie, grafika powala zarówno nas, jak i sprzęt skryty w blaszanych skorupach. Dlatego boimy sie, że dziesiątki godzin przeznaczone na huczne imprezy i rozmowy na niewybredne tematy, po prostu przegramy podczas darmowej sjesty z Gwiezdnymi wojnami.   

Electronic Arts spodziewa się masy graczy już od samego początku i wobec tego postanowili usprawiedliwić działanie serwerów zanim rozpocznie się wielkie pobieranie.

“Bitwa o Star Wars Battlefront II jest jedną z największych dystrybucji EA, więc warto pamiętać, że pobranie gry i jej instalacja zajmie trochę czasu. Upewnij się, że masz go pod dostatkiem!”

Nie wyobrażamy sobie, że macie ciekawsze rzeczy do roboty, niż ogranie jednej z najważniejszych gier tego roku. Jeśli planujecie jakąś domówkę bądź regionalne wycieczki po klubach, to zróbcie to w piątek, a w sobotę moc alkoholu zamieńcie na moc płynącą z midichlorianów. Spotkamy się w kosmosie, prawda?  

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE