Strona głównaWiadomościStar Wars: Battlefront II na nowym gameplayu. Rozgrywka sieciowa jest po prostu...

Star Wars: Battlefront II na nowym gameplayu. Rozgrywka sieciowa jest po prostu boska

Już tylko nieco ponad 48 godziny dzielą nas od rozpoczęcia otwartej bety najnowszej części Gwiezdnych Wojen. Twórcy nie przestają jednak atakować graczy świetnymi fragmentami rozgrywki wieloosobowej.

O boże Bożenko, zaraz się zacznie! Myśliwce z wersją beta Star Wars: Battlefront II już wystartowały w kierunku Ziemi i w dwóch turach będą atakować nasze blaszaki. Pierwsze podejście wymierzone we właścicieli preorderów nastąpi jutro około godziny 22:00 czasu polskiego. Dzień później X-Wingi zniszczą blokadę bety również dla „darmozjadów”.

Aby podtrzymać zainteresowanie beta-premierą, twórcy zaprezentowali nowiusieńki materiał z potyczek online w trybie „Strike Mode” 8 vs 8 graczy. Nagranie zrealizowano na mapie Takodana, na której umiejscowionio znany z kinowej wersji zamek Maz Tanaka. Na filmie możemy zobaczyć uczciwą rywalizację bez udziału super bohaterów i antagonistów, ot typowa walka między piechurami.

Rozgrywka wygląda rewelacyjnie, grafika powala zarówno nas, jak i sprzęt skryty w blaszanych skorupach. Dlatego boimy sie, że dziesiątki godzin przeznaczone na huczne imprezy i rozmowy na niewybredne tematy, po prostu przegramy podczas darmowej sjesty z Gwiezdnymi wojnami.   

Electronic Arts spodziewa się masy graczy już od samego początku i wobec tego postanowili usprawiedliwić działanie serwerów zanim rozpocznie się wielkie pobieranie.

„Bitwa o Star Wars Battlefront II jest jedną z największych dystrybucji EA, więc warto pamiętać, że pobranie gry i jej instalacja zajmie trochę czasu. Upewnij się, że masz go pod dostatkiem!”

Nie wyobrażamy sobie, że macie ciekawsze rzeczy do roboty, niż ogranie jednej z najważniejszych gier tego roku. Jeśli planujecie jakąś domówkę bądź regionalne wycieczki po klubach, to zróbcie to w piątek, a w sobotę moc alkoholu zamieńcie na moc płynącą z midichlorianów. Spotkamy się w kosmosie, prawda?  

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię