Strona głównaGryAktualnościStar Wars Squadrons obsłuży joystick i przepustnicę na konsolach

Star Wars Squadrons obsłuży joystick i przepustnicę na konsolach

Jak poinformował dyrektor kreatywny Star Wars Squadrons – Ian Frazier – gra niespodziewanie otrzyma wsparcie dla akcesoriów dla pilotów.

Wsparcie dla joysticka i przepustnicy w Star Wars Squadrons gracze otrzymają w każdej wersji gry. Dotyczy to także konsol PlayStation 4 i Xbox One, aczkolwiek w ich przypadku obsługa zostanie włączona za pośrednictwem aktualizacji “pierwszego dnia”. Taką informację ujawnił na twitterze dyrektor kreatywny Ian Frazier. Przy okazji podziękował wielu pracownikom EA Motive za “dodatkowe godziny i rozwiązywanie problemów”, co pomogło dodać wsparcie dla wspomnianych akcesoriów.

Przypomnijmy, że Star Wars Squadrons to przede wszystkim pojedynki kosmicznych myśliwców z “odległej galaktyki”. Gra ma zostać wyceniona w zachodnich sklepach na zaledwie 40 dolarów. Natomiast obsługa akcesoriów do latania ma być zaledwie jednym ze sposobów na poprawę immersji – inny to między innymi wsparcie dla VR w wersjach dla PS4 i PC.

Zobacz: SW: Squadrons – EA tłumaczy cenę gry

Gra ma już status Gold, co oznacza, że premiera 2 października wydaje się być niezagrożona. To również wyjaśnia dlaczego obsługa akcesoriów dla wirtualnych pilotów musi zostać dostarczona w postaci aktualizacji pierwszego dnia – po prostu dyski z grą trafiły już do tłoczni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię