Strona głównaGryAktualnościStarfield – 10 milionów graczy na liczniku

Starfield – 10 milionów graczy na liczniku

Bethesda ogłosiła, że od 1 września w Starfield zagrało ponad 10 milionów graczy. Tym samym tytuł staje się największą premierą Bethesdy.

Starfield trafiło na PC oraz Xbox Series, gra dostępna od pierwszego dnia w ramach subskrypcji Game Pass. Jest to jednocześnie najbardziej popularna gra Microsoftu od czasu premiery Halo Infinite w grudniu 2021.

Jak na razie nie została oficjalnie podana sprzedaż tytuły. Wiemy natomiast, że 10 dni temu Starfield zgromadziło jednocześnie 330 723 graczy na platformie Steam. Dane ze SteamDB pokazują, że Starfield zajmuje 27. miejsce na liście wszechczasów Steam, podczas gdy Skyrim należący do Bethesdy jest na 31. miejscu. Rekord Skyrim osiągnął szczyt 12 lat temu i wyniósł 287 411, ale Starfieldowi zabrakło do Fallouta 4, który w sumie zajmuje 16. miejsce z 472 962.

Porównywanie Starfield z poprzednimy grami jeden do jednego jest dość trudne ze względu na to, że tytuł jest dostępny w ramach Game Pass. Według GamesIndustry, Starfield była najlepiej sprzedającą się grą w Europie w tygodniu premiery, stając się najszybciej sprzedającym się nowym IP i ogólnie piątą najszybciej sprzedającą się grą roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię