Strona głównaGryAktualnościStarfield – premiera jeszcze w tym roku?

Starfield – premiera jeszcze w tym roku?

Dotychczas Bethesda zaprezentowała tylko logo Starfield. Jednak jak twierdzi Jeff Grubb premiera gry ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Według Grubba, Bethesda zaprezentuje Starfield podczas tegorocznego E3, a kilka miesięcy później gra trafi na półki sklepowe. Jest to co najmniej zaskakująca informacja, biorąc pod uwagę, że deweloper jak dotąd zaprezentował nam tylko logo gry i mamy jako takie pojęcie o czym będzie ta produkcja.

Zobacz: Sekiro Shadows Die Twice ma szansę pojawić się w jednym z abonamentów growych

Starfield to jedna z najbardziej oczekiwanych gier i to z kilku powodów. Będzie to RPG science fiction z otwartym światem. Co więcej, po wydaniu Starfield kolejną grą Bethesdy ma być TES6. Dziennikarz GamesBeat – Jeff Grubb podczas transmisji Dealer Gaming powiedział, że Bethesda planuje kampanię marketingową podobną do tej przy wydaniu Fallout 4. Według niego istnieje 90% prawdopodobieństwo, że gra zostanie zaprezentowana podczas tegorocznego E3, a kilka miesięcy później zostanie wydana. Jedynie opóźnienia spowodowane przez COVID mogą pokrzyżować te plany.

Inni specjaliści z branży również sugerowali, że Starfield będzie miał swoją premierę jeszcze w 2021roku i jedynie Covid może ją opóźnić. Jak na razie Bethesda milczy w tej sprawie, chociaż bardziej pasowałoby powiedzieć Microsoft. Wiemy jednak, że Starfield trafi nie tylko na PC i Xbox, co obiecywał Todd Howard. Niewykluczone jednak, że na konsoli Microsoftu możemy spodziewać się jakiejś ekskluzywnej zawartości.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię