Strona głównaGrySteam ogłasza darmowy weekend z COD: WWII i Black Desert

Steam ogłasza darmowy weekend z COD: WWII i Black Desert

W ten weekend nie będzie czasu na odpoczynek. Kiedy zalogujecie się do Steam, zmieni się Wasze postrzeganie wolnego czasu.

Producenci i wydawcy coraz częściej decydują się rozreklamować swoje gierki oferując demo, okresowe rabaty oraz darmowe wersje. Dotyczy to szczególnie tytułów starszych, które w giną w natłoku nowości. Tym razem to Activision chce uchronić przed śmiercią COD:WWII, a Pearl Abbys i Kakao Games swoje Black Desert.

Obie gierki możemy dodać za darmo do biblioteki Steam na 3 dni (do niedzieli do 21:00) w ramach darmowego weekendu. W przypadku wojennego FPS-a przetestujemy wyłącznie tryby multiplayer. Podobnie zresztą w Black Desert, bowiem jest to gra RPG skupiająca się na rozgrywce sieciowej. W internetowych kuluarach chodzą plotki, że jest to jedna z najlepszych MMO, więc może warto dać jej szansę.

Jeśli któraś z gier spodoba Wam się na tyle, by targnąć się na swój portfel, wówczas zainteresujcie się aktualnymi rabatami. COD:WWII kupimy do poniedziałku z 40% zniżką, zaś Black Desert do wtorku z rabatem wynoszącym aż 50%.

Nie zapomnijcie też o innych promkach, które opisaliśmy we wcześniejszych artykułach. Nasz czas możemy rozdysponować miedzy The Division oraz bezpłatną wersją Overlord 2.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceign.com
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię