Strona głównaGryKumulacja na Steam - kilka promocji i łącznie ponad 500 gier po...

Kumulacja na Steam – kilka promocji i łącznie ponad 500 gier po obniżonych cenach. W tym AC: Odyssey oraz Just Cause 4

Dzięki połączeniu kilku trwających aktualnie promocji na Steam możemy uzupełnić kolekcję gier o parę głośnych i interesujących tytułów. W ofercie znajdziemy między innymi Cities: Skylines, Assassin’s Creed: Odyssey, czy XCOM: Enemy Unknown. Niektóre obniżki sięgają 75%!

Trwa coraz bardziej zażarta walka o uwagę graczy pomiędzy sklepami cyfrowymi. Dzisiejszy dzień jest doskonałą okazją do zakupów, a jest w czym wybierać – łącznie przecenionych tytułów jest aż 560.

Zobacz: Promocja na gamingowe akcesoria Logitech – myszki, słuchawki i klawiatury i inne

Jeśli chodzi o wymienione na wstępie tytuły to za Assassin’s Creed: Odyssey na Steam zapłacimy niecałe 125 złotych, czyli o połowę mniej niż wcześniej, X-COM: Enemy Unknown kosztuje obecnie 21,47 zł (obniżka o 75%), a popularna “symulacja miasta”, czyli Cities: Skylines jest do zgarnięcia za 23,49 zł. To również tytuł przeceniony o połowę. Just Cause 4 można nabyć za niecałe 100 złotych, z aż 60% obniżką.

Oprócz tego w promocjach na Steam znajdziemy aktualnie gry i dodatki z cyklu Euro Truck Simulator, jak również Baldur’s Gate: Enhanced Edition. “Wrota Baldura” również zostały przecenione o 75% i kosztują obecnie 17,49 zł.

Pełną listę tytułów, które mają aktualnie obniżone ceny, znajdziecie tutaj. Która z nich najbardziej Was zainteresowała?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię