Strona głównaWiadomościSteam proponuje spędzić nadchodzący weekend grając za darmo w ARMA III i...

Steam proponuje spędzić nadchodzący weekend grając za darmo w ARMA III i Day of Infamy

Polecamy pozałatwiać wszystkie sprawy przed rozpoczęciem weekendu, bowiem w bibliotece Steam czekają do ogrania dwie interesujące gierki. Jeśli lubicie wojenne klimaty i ciągnie Was do sieciowych potyczek to nie powinniście odpuścić aktualnej promocji.

Wojna przyjdzie pod nasze „okna” szybciej niż możecie się tego spodziewać. Właściwie już się rozpoczęła na platformie Steam. Generał Gabe Newell zbiera już pierwszych ochotników chcących sprawdzić się w w wirtualnych potyczkach.

Przez 3 dni do niedzieli do godziny 21:00 możemy potestować za darmo dwie gry nastawione na ciężką wymianę ognia ze sztuczną inteligencją lub żywymi przeciwnikami. Do wyboru jest opcja wzięcia udziału w bitwach współczesnych w ARMA III, gdzie taktyka zdaje się ważniejsza od siły rażenia broni.

[you tube=Jioo5uXoNLg]

Zwolennicy bardziej dynamicznej akcji przeniosą się zaś do czasów II wojny światowej w grze Day of Infamy. Przywdziejemy wtenczas mundur typowego piechura i w lokacjach znamiennych dla największego konfliktu zbrojnego w dziejach ludzkości będziemy walczyć o rekordową liczbę fragów, unikając bezmyślnej śmierci.

[you tube=PxDdM0WE7IU]

 

Do zobaczenia na serwerach – Si vis pacem, para bellum!

 

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię