Strona głównaGryAktualnościSteam – wszedł w nowy rok z ponad 25 milionami jednoczesnych graczy

Steam – wszedł w nowy rok z ponad 25 milionami jednoczesnych graczy

Początek roku przyniósł Steam kolejny rekord pod względem liczby jednocześnie grających użytkowników. Po raz pierwszy w historii z platformy korzystało na raz ponad 25 milionów graczy.

Według informacji przekazanych przez SeamDB, najnowszy rekord Steam wynosi 25 415 080 został zanotowany 20 minut, przed napisaniem tego tekstu. Poprzedni rekord wynosił 24 776 635 użytkowników i został ustalony kilka tygodni temu. Liczba jednoczesnych użytkowników stale rośnie odkąd na świecie wprowadzono lockdawn.

Steam

Największą popularnością cieszą się Counter-Strike: Global Offensive, DOTA 2 oraz PUBG. Cyberpunk 2077 cały czas utrzymuje się na poziomie 200 000 graczy. Z kolei Rainbow Six Siege oraz GTA V mieszczą się w pierwszej dziesiątce, przyciągając 100 000 graczy.

Zobacz: Pierwsze darmowe DLC do Cyberpunk 2077 jest już w drodze

Stardew Valley zbliżyło się w tym tygodniu do przekroczenia 100 000, a aktualizacja 1.5 uaktywniła starych graczy. W przyszłym tygodniu rozpocznie się również Fight Night Collection w Apex Legends, co może być kolejnym magnesem na graczy.

A Wy jak rozpoczęliście rok? Graliście czy na razie odpoczynek i leczenie dziwnego bólu głowy oraz nieustającego pragnienia?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceSeamDB
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię