Strona głównaGryAktualnościSteamGridDB Manager: z jego pomocą zaimportujesz gry z Epic Games Store do...

SteamGridDB Manager: z jego pomocą zaimportujesz gry z Epic Games Store do Steam

Gdy Epic Games Store szturmem zaczął zdobywać przychylność kolejnych producentów i wydawców gier, w środowisku graczy zawrzało. Jednym z argumentów “przeciw” była konieczność posiadania na pulpicie ikonki do kolejnej platformy. Jeden z użytkowników Steama postanowił temu zaradzić tworząc SteamGridDB Manager.

SteamGridDB Manager to program automatyzujący proces importowania gier z Epic Games Store do Steama. Nie każdy bowiem wie, że istnieje opcja przeniesienia swojej biblioteki gier ze sklepu Epica do Steama, ale manualnie trzeba to robić pojedynczo. SteamGridDB Manager sprawia, że wszystkie gry posiadane w EGS przeniesiemy za jednym zamachem.

Zobacz: Valve nie chciało podżegać graczy przeciwko Epic Games Store

Wszystkie zaimportowane w ten sposób gry mogą korzystać z funkcji Steama, takich jak Steam Overlay, Steam Input, tryb Big Picture i streaming w sieci lokalnej za pomocą Steam Link. Program pomaga nie tylko przy imporcie gier z EGS, ale też innych, dostępnych na rynku launcherów. I cały czas są tworzone aktualizacje do kolejnych. Program możecie ściągnąć stąd.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię