Strona głównaEsportSteel sprzedany do Liquid. Czy to już całkowity koniec dywizji CS: GO...

Steel sprzedany do Liquid. Czy to już całkowity koniec dywizji CS: GO w Immortals?

Jak podał niedawno przedstawiciel organizacji Immortals, jej ostatni zawodnik ze składu, który zajął 2. miejsce na krakowskim Majorze – steel – został sprzedany do Liquid.

Problemy i stopniowy rozpad Immortals rozpoczęły się w momencie, gdy organizacja zrezygnowała z usług kNgV-, a chwilę później na ławce rezerwowych wylądowali HEN1 i LUCAS1. Niedawno barwy klubowe zmienił kolejny z zawodników – boltz, który został zawodnikiem SK Gaming. Przejście steela ma miejsce chwilę po tym, jak organizacja wycowała się z udziału w IEM Oakland z powodu problemów wizowych.

Steel, który w nowej drużynie zastąpi stanislawa, nie będzie mógł brać udziału w głównych kwalifikacjach do nadchodzącego, styczniowego Majora Eleague. Jasno wynika to z przepisów dotyczących zmian w zespołach. Zastąpi go tam zews, aktualnie pełniący w Liquid funkcję trenera. Jeśli zaś chodzi o dywizję CS: GO w Immortals to na chwilę obecną nieznane są jej dalsze losy. Jak tylko pojawią się na ten temat jakieś nowe informacje, od razu je Wam przekażemy.

Źródło: HLTV

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię