Strona głównaWiadomościStreamerka zbanowana z Twitcha za niewrażliwe komentarze na temat koronawirusa

Streamerka zbanowana z Twitcha za niewrażliwe komentarze na temat koronawirusa

Twitch kontynuuje swoje kontrowersyjne bany. 

Na przykładzie Kaceytron dowiedzieliśmy się właśnie, że czarny humor dotyczący koronawirusa nie będzie pobłażliwie traktowany przez platformę.

Zobacz: Dwukrotnie wzrosła liczba widzów na Twitchu. Przez koronawirusa?

Kaceytron banned from LivestreamFail

Dowcip padł podczas transmisji ostatniego Rajjchelor, reality show na Twitchu regularnie organizowanego przez Rajja Patela. Na pytanie, czy zebrane w tym odcinku streamerki pocałowałyby Quackity’ego, gdyby ten był zarażony koronawirusem, Kaceytron odpowiedziała: „Tak, opuścilibyśmy później obszar kwarantanny i zaczęli rozprzestrzeniać wirusa, ponieważ świat byłby lepszy bez starych i biednych ludzi”.

Ten odcinek Rajjchelora został oczywiście usunięty z listy VOD-ów na Twitchu, jednak jeżeli chcielibyście zobaczyć wspomniany fragment na własne oczy, znajdziecie go tutaj. Autorka odniosła się również do swojej wypowiedzi w poście na Twitterze.

Najbardziej kontrowersyjnym elementem tej decyzji jest oczywiście permanentne zawieszenie dla Kaceytron. Było to jej pierwsze przewinienie, a mimo to Twitch zdecydował się na całkowite usunięcie jej z platformy. Kacey będzie miała oczywiście jeszcze szansę na odwołanie się i możliwe, że po dłuższej przerwie zobaczymy jej powrót na Twitcha.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię