Strona głównaWiadomościRozrywkaStreet Fighter Movie – na premierę jeszcze sobie poczekamy

Street Fighter Movie – na premierę jeszcze sobie poczekamy

Znamy już oficjalną datę premiery Street Fighter Movie. Niestety będziemy trzeba poczekać. Na razie możecie obejrzeć dwa gnioty z 2009 i 1994 roku.

Ekranizacji gier komputerowych mamy pod dostatkiem, niestety ilość nie idzie w parze z jakością. Seria Street Fighter doczekała się dwóch adaptacji filmowych, z czego obie okazały się gniotami. Miejmy nadzieję, że trzecia odsłona złamie złą passę i okaże się całkiem przyzwoitym kinem akcji.

Street Fighter Movie został zapowiedziany w zeszłym roku przez Legendary Pictures. Obecnie trwają prace nad filmem, jednak twórcy zdecydowali się ujawnić datę premiery produkcji. Według najnowszych doniesień będzie to 20 marca 2026.

Najciekawsze jednak jest to, że nadal nie wiadomo kto jest reżyserem filmu. Danny i Michael Philippou jakiś czas temu wycofali się z projektu i nadal nie wiadomo kto ma ich zastąpić. Obaj panowie wcześniej stworzyli dobrze przyjęty fanowski film na podstawie gry. To było obietnicą dobrej realizacji pełnometrażowego filmu.

Pocieszające jest jedno film z Van Dammem ustawił poprzeczkę tak nisko, że niżej się chyba nie da. Możemy zatem mieć nadzieję, że gorzej nie będzie.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię