Strona główna Wiadomości Strzelanina na turnieju Madden NFL. Prawdopodobnie 4 osoby nie żyją

Strzelanina na turnieju Madden NFL. Prawdopodobnie 4 osoby nie żyją [Aktualizacja]

- Reklama -

Dzisiaj około godziny 19:00 doszło do strzelaniny podczas turnieju Madden Championship Series w Jacksonville w Stanach Zjednoczonych. W wyniku ataku prawdopodobnie zginęły 4 osoby.

Madden Championship Series to turnieje esportowe w Madden NFL, rozgrywane w różnych miastach w Stanach Zjednoczonych. Edycja w Jacksonville odbywała się w centrum rozrywkowo-handlowym Jacksonville Landing, a pierwsze momenty ataku można było zobaczyć w trakcie transmisji turnieju na Twitchu.

Na materiale można zobaczyć dwóch zawodników rozgrywających spotkanie, gdy nagle w tle słychać strzały. W tym momencie wizja znika, ale audio nadal działa i dają się usłyszeć krzyki w tle. Nagranie pojawiło się na twitterze, ale aktualnie jest już niedostępne. Opatrzone zostało komentarzem “O mój Boże, ktoś wywołał strzelaninę na turnieju Maddena w Jacksonville. To nierealne… mam nadzieję, że nikomu nic nie jest”.

Aktualnie wszelkie informacje na temat rannych czy zabitych są tylko przypuszczeniami, jedyne co wiadomo na pewno, to to, że – jak informuje Departament Szeryfa Jacksonville – okolica lokalu, w którym doszło do ataku nadal nie jest bezpieczna.

Aktualizacja: Według niepotwierdzonych informacji zamachowcem mógł być jeden z graczy, który przegrał swój pojedynek a po ataku popełnił samobójstwo. Wśród postrzelonych są – zawodnik compLexity Gaming w NFL oraz zawodnik NBA2K OLarry2K.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE