Strona głównaEsportSTS.pl nawiązuje współpracę z Polską Ligą Esportową

STS.pl nawiązuje współpracę z Polską Ligą Esportową

Polski bukmacher STS.pl został oficjalnym partnerem Polskiej Ligi Esportowej. Kluczowe jest to, że współpraca nie kończy się na umieszczeniu logo we wszystkich materiałach i w transmisjach. Działania zapowiadają się ciekawie.

STS.pl i Polska Liga Esportowa zorganizują wspólnie między innymi mecz gwiazd. Już dzisiaj, na stronie bukmachera, rusza głosowanie na najlepszych zawodników. Kibice będą mogli wybierać spośród 12 zawodników. Głosy można oddawać na: Kamila, Nawrota i Morfana z Izako Boars, Toao i Furlana z AGO Gaming, Luza, Minise’a i Reatza z PRIDE, Tecka i Starka z Venatores, Peeta z SEAL Esports (chociaż na zdjęciu jest Oskarish) lub LTN-a z Pompa Team. Kibice mogą wybrać dwóch zawodników, którzy następnie skompletują swoje składy spośród pozostałych graczy. Mecz gwiazd zostanie rozegrany 9 marca o godzinie 18:00.

– STS jako niekwestionowany lider rynku bukmacherskiego w Polsce wyznacza trendy, którymi podążają pozostałe firmy z branży. Już od czterech lat rozwijamy platformę, ofertę oraz funkcjonalności dedykowane użytkownikom zainteresowanym rozgrywkami esportowymi. Umowa z Polską Ligą Esportową dodatkowo wzmacnia naszą obecność w tym segmencie – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS.pl.

Oprócz tego STS.pl został sponsorem i oficjalnym bukmacherem rozgrywek. Kontrakt między STS i Polską Ligą Esportową będzie obowiązywał do końca obecnego sezonu. Obie firmy zamierzają też współpracować w mediach społecznościowych.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię