Strona głównaWiadomościRozrywkaSuicide Squad – James Gunn dostał wolną rękę na uśmiercenie, którejkolwiek postaci

Suicide Squad – James Gunn dostał wolną rękę na uśmiercenie, którejkolwiek postaci

Scenarzysta i reżyser Suicide Squad, James Gunn ujawnił, że Warner Bros. dało mu Carte Blanche na zabicie, którejkolwiek z postaci. To dało mu dużą swobodę podczas prac nad kolejnym filmem DCEU.

Gunn udostępnił Tweeta, w którym jeden z fanów pytał o szanse przeżycia wszystkich członków Task Force X. Gunn odpowiedział pytaniem, o to które dwie postacie najprawdopodobniej pozostaną przy życiu.

Jeden z fanów przyznał, że niektóre z postaci z Suicide Squad mają „zbroję franczyzową”, która chroni je przed śmiercią. Chronieni mieliby być Harley Quinn, King Shark i Amanda Waller, ponieważ DC ma na nich jeszcze inne plany. Reszta ma aż 80% szans na śmierć w najbliższym filmie.

Zobacz: Spider-Man: Miles Morales – Aktor grający Milesa od dawana wiedział o swojej grze

Gunn przyznał, że ta teoria nie jest prawdziwa. Jednym z warunków jego udziału w produkcji filmu była możliwość zabicia każdej postaci.

Żadna postać nie była chroniona przez DC. Dali mi wolną rękę, aby mógł robić to co chciałem. To była jedna z tych rzeczy, na które zgodziliśmy się, zanim przyszedłem do nich pracować. Dzięki temu publiczność wie, że może zdarzyć się wszystko.

W komiksach DC, Suicide Squad trup ekipy ścielił się gęsto i trend ten utrzymywał się w różnych odsłonach i adaptacjach komiksu. Każdy członek ekipy może okazać się zbędny i każdy może zginąć. A Wy jak obstawiacie, kto spadnie z rowerka?

Zobacz: Robert Lewandowski dostał już PlayStation 5

Suicide Squad ma trafić do kin 6 sierpnia 2021 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię