Strona głównaGryAktualnościPowstaje remaster S.W.I.N.E. Kultowa strategia powróci w odświeżonej wersji

Powstaje remaster S.W.I.N.E. Kultowa strategia powróci w odświeżonej wersji

S.W.I.N.E, Ś.W.I.N.I.A lub SWINE to strategia czasu rzeczywistego, która doczeka się odświeżonej wersji. Wielu starszych graczy już zaciera ręce.

SWINE to gra z 2001 roku, która może nie odniosła jakiegoś spektakularnego sukcesu komercyjnego, ale to tytuł z gatunku tych, które pozostają na długo w sercach graczy. Głównie za sprawą potężnej dawki dobrego humoru.

Gra opowiada historię poważnego konfliktu zbrojnego pomiędzy dwoma mocarstwami – świń oraz królików. Wcielamy się w niej w dowódce jednej z frakcji i stajemy się oprawcą, czyli dowódcą świń lub stroną broniącą się, czyli dowódcą królików.

Zobacz: Znamy wymagania Assasin’s Creed III Remastered. Ubisoft nie przeszarżował

Zwierzęta nie toczą ze sobą walki na marchewki, ale dysponują potężnym arsenałem, na czele z czołgami, artylerią i lotnictwem. W grze pojawiają się zmienne warunki pogodowe oraz zróżnicowanie kształtu terenu.

Remaster zaoferuje przede wszystkim poprawioną grafikę, wyższą rozdzielczość oraz możliwość skorzystania z większego zoomu na pole bitwy. Do życia na nowo wróci też tryb wieloosobowy z popularnym trybem Deathmatch.

Zobacz: Remaster gry Blood może zadebiutować już w kwietniu

Gra zadebiutuje jeszcze w 2019 roku i pojawi się wyłącznie na komputery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię