Strona głównaGryAktualnościSymulator piekarza - Bakery Simulator polskiego studia Live Motion Games zadebiutuje w...

Symulator piekarza – Bakery Simulator polskiego studia Live Motion Games zadebiutuje w październiku

Różne już dziwne symulatory widzieli gracze, ale Polacy z Live Motion Games chcą ten gatunek wznieść na nowy poziom. Szykują dla nas… symulator piekarza.

Mieliśmy już symulatory policjantów, kierowców autobusów, maszynistów, budowlańców, złodziei, mówiło się nawet o symulatorze menela. Wciąż jednak nikt nie chciał zasymulować pracy piekarza – aż do teraz. W dodatku gra trafi na wszystkie najważniejsze platformy do grania.

Zobacz: Mew-Genics – symulator hodowli kotów od autora Super Meat Boy nadal powstaje

Live Motion Games obiecuje, że ich symulator piekarza będzie wysoce realistyczny i oparty o prawdziwą pracę w piekarni, a ważnym punktem będzie terminowe dostarczanie pieczywa. Gracze mają mieć sporą swobodę w zarządzaniu i rozwijaniu własnego piekarniczego biznesu. Gra ma przedstawiać cały proces wypieku pieczywa. Maszyny oraz przepisy na wypieki mają być zgodne z prawdziwymi. Gracze będą mogli również eksperymentować i tworzyć własne przepisy.

Przy tworzeniu gry autorzy konsultują się z osobą z 10-letnim doświadczeniem w tej branży. Nasza piekarnia ma być położona w kilkudziesięciotysięcznym mieście, położonym gdzieś w górach. Gra przeznaczona będzie dla pojedynczego gracza. 

Premierę zaplanowano na październik, a postępy w pracach nad grą możecie śledzić tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię