Strona głównaWiadomościT-Mobile serwuje graczom niespodziankę. W ofercie operatora sieci pojawił się gamingowy laptop...

T-Mobile serwuje graczom niespodziankę. W ofercie operatora sieci pojawił się gamingowy laptop MSI GV62 7RD

Promocje mają to do siebie, że odbierają konsumentom resztki zdrowego rozsądku. W przypadku gamingowej oferty T-Mobile również stracimy moralne hamulce, ale za to zaoszczędzimy sporo pieniędzy i zyskamy bezprzewodowy pakiet internetowy.

Ach ten gaming śni się po nocach, pojawia w trakcie przerw między lekcjami, czy też w pracy niczym mara zachęca do wzięcia L4 i szybkiego zbliżenia z kompem. Właśnie, tylko co zrobić, gdy brakuje na biurku wspomnianego potworka do gier? Jedną z opcji wartą rozważenia może być wizyta w punkcie T-Mobile.

Operator poszerzył swoją ofertę o maszynę mobilną przeznaczoną do zadań rozrywkowych. Laptop MSI GV62 7RD, bo o nim jest mowa, zaproponuje przyzwoitą wydajność podzespołów obleczoną w piękny, metaliczny design. Za płynność animacji odpowie procesor i7-7700HQ i asystująca mu karta graficzna GTX 1050 z 4 GB pamięci VRAM. Rzecz jasna bez RAM-u ani rusz, więc 8 GB pamięci w kostce DDR4  będzie istotne dla przyspieszenia liczby fps-ów.

Nie zapominajmy o poziomie wygody pracy, gdyż w zestawie otrzymamy dobrej jakości 15,6″ ekran, za którym kryje się matryca FullHD, czy też podświetlaną klawiaturę SteelSeries ułatwiającą zagrywanie się w egipskich ciemnościach.

Istotna dla zainteresowanych jest forma w jakiej można już dziś przytulić do siebie gamingowego laptopa. Występuje on w pakiecie z internetem z umową na czas określony przez nabywcę. Do wyboru jest masa opcji uwzględniających pakiety z routerem lub modemem sieciowym i nielimitowanym internetem. Ponadto możemy podpisać umowę na 24 lub 36 miesięcy, co wiąże się ze zmniejszeniem płatności przy odbiorze sprzętu.

Kto ma po drodze do T-Mobile niech spieszy się podpisać cyrograf, bowiem pierwsze 500 osób do 31 marca otrzyma w gratisie plecak gamingowy o wartości 400 zł. W sam raz do transportu laptopa jak również szkolnych książek, dla których wydzielono osobną kieszeń.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię