Strona główna Esport Tajemniczy tweet prezesa AGO Esports. Czy szykuje się kolejny esportowo-piłkarski pojedynek?

Tajemniczy tweet prezesa AGO Esports. Czy szykuje się kolejny esportowo-piłkarski pojedynek?

- Reklama -

Pamiętacie jak swego czasu zawodnicy Virtus.pro rozgrywali mecz piłkarski z ówczesną ekipą SK Gaming? Pewne przesłanki każą nam wierzyć, że czeka nas kolejne wydarzenie tego typu, tym razem pomiędzy polskimi zespołami.

Wszystko przez Tweet Prezesa Zarządu AGO Esports, Jakuba Szumielewicza, w którym umieścił zdjęcie koszulki piłkarskiej z logo AGO Esports. Pierwsze skojarzenie to oczywiście uruchomienie przez organizację nowej dywizji, tym razem w grze FIFA – jednak takie podejrzenia zdementował sam autor tweeta, odpisując, że chodzi o “realny sport”.

Na koszulce widnieje logo FFA Pro, ale jedyny ślad w internecie, który pojawia się przy poszukiwaniu informacji na ten temat dotyczy warszawskiej szkoły sportowej dla młodych piłkarzy – jednak ta posiada inne logo.

A skąd podejrzenia, zawarte w leadzie, że będziemy świadkami kolejnego piłkarskiego pojedynku esportowców? Na tweet Szumielewicza odpowiedział również pashaBiceps, który zaproponował AGO rozegranie meczu piłkarskiego i spotkał się całkiem entuzjastyczną reakcją Kuby. Być może więc już niedługo – na przykład na stadionie Legii Warszawa (były prezes Legii, Bogusław Leśnodorski, jest jednym z inwestorów AGO) – po raz kolejny zobaczymy ciekawy piłkarski pojedynek, łączący świat esportu i sportu?

Kto Waszym zdaniem miałby większe szanse w takim starciu?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE