Strona głównaGadżetyTak wygląda fotel gamingowy za blisko sześć tysięcy złotych

Tak wygląda fotel gamingowy za blisko sześć tysięcy złotych

Efektem niedawnej współpracy Logitecha z Herman Millerem jest Embody. Dwie popularne w swoich branżach marki stworzyły fotel gamingowy za 1,5 tysiąca dolarów. 

Wygodne fotele to dla graczy podstawa udanego setupu. Podczas gdy rynkiem rządzą siedziska wyglądające niczym żywcem wyciągnięte z samochodu wyścigowego, Herman Miller poszedł w nieco inną stronę.

Zobacz: Logitech G560 – głośniki, które wyróżnia nie tylko dźwięk [test]

W klasycznym dla siebie stylu stworzyli Embody, kosmicznie wyglądający fotel o równie kosmicznej cenie. Ma on nie tylko poprawić naszą postawę, ale również wyeliminować zmęczenie i polepszyć wrażenia z rozgrywki.

Oryginalne technologie PostureFit i BackFit zapewne pozytywnie wpłynęłyby na codzienne sesje niemalże każdego gracza. Podobnie jak w przypadku każdego innego produktu ekskluzywnej marki Herman Miller, problemem jest cena. Embody kosztuje bowiem 1,5 tysiąca dolarów. Z drugiej jednak strony, nie bez powodu firma znajduje się na rynku już ponad 115 lat i tworzy produkty, które są częścią każdego, komfortowego stanowiska biurowego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEngadget
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię