Strona głównaGryAktualnościTake-Two zapowiada plany na nowe IP Gearboxu

Take-Two zapowiada plany na nowe IP Gearboxu

Twórcy Borderlands mają ręce pełne roboty. Oprócz dalszych prac nad trzecią częścią pod skrzydłami Take-Two robią najwyraźniej zupełnie nową grę. 

Najnowsze informacje dotyczące Take-Two napływają do nas dzięki ostatniemu raportowi finansowemu. CEO Strauss Zelnich poinformował, że do 2024 planują wydać aż 62 gry. Gdzieś pomiędzy tymi zapowiedziami pojawiła się również informacja o nowym IP Gearboxu.

Zobacz: Mass Effect Legendary Edition – liczne problemy w wersji PC

Borderlands 3 był najszybciej sprzedającym się tytułem 2K. Nic więc dziwnego, że po grubo ponad 10 milionach sprzedanych kopii Gearbox chce więcej. Razem z 2K mają w rezultacie otworzyć nowy, ekscytujący rozdział swojej współpracy.

Efektem nowej organizacji pracy ma być nowe IP, które poznamy do 31 marca przyszłego roku. W trakcie raportu nie padły niestety żadne inne informacje dotyczące tego projektu. Fani Borderlands muszą więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne ogłoszenie Gearboxu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię