Strona głównaEsportTaZ: Nigdy nie czułem się bardziej szczęśliwy i zmotywowany

TaZ: Nigdy nie czułem się bardziej szczęśliwy i zmotywowany

Wiktor ‘TaZ’ Wojtas na swoim fanpage’u na Facebooku skomentował odsunięcie go od składu Virtus.pro. W szczerych słowach podziękował drużynie i przyznał, że to nie jest ostatnie słowo, jakie od niego usłyszymy.

Na swoim fanpage’u Wiktor ‘TaZ’ Wojtas napisał:

– Z dniem dzisiejszym kończy się moja przygoda z grą w składzie Virtus.pro. Drużyna zadecydowała że nie wpisuję się w ich koncepcję przyszłości. Szanuję tę decyzje i chciałbym życzyć chłopakom powodzenia w nadchodzących turniejach! Czuję że jest to zmiana na lepsze dla obydwu stron. Zmiany są potrzebne w życiu i dlatego patrzę optymistycznie na nadchodzące wyzwania. To nie jest ostatnie słowo, jakie ode mnie usłyszycie 🙂 Mogę Wam jednie powiedzieć już teraz – nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy i zmotywowany – skomentował polski zawodnik.

Czy słowa, że to nie są jego ostatnie słowa, można uznać za zapowiedź dołączenia do innej drużyny? Na ten moment trudno cokolwiek wyrokować. Na pewno TaZ jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników na światowej scenie i wciąż mógłby być wzmocnieniem dla mniej doświadczonych ekip. Mam nadzieję, że wkrótce usłyszymy o nowych planach byłego już kapitana VP.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię