Strona głównaEsportTeam DDK wygrywa showmatch na PGL Major Kraków. Z Izaka snajper nie...

Team DDK wygrywa showmatch na PGL Major Kraków. Z Izaka snajper nie będzie

Przed finałem PGL Major Kraków 2017 odbył się mecz pokazowy, w ktorym zmierzyli się ze sobą casterzy i byli gracze CS:GO. W jednej z drużyn grał Piotr 'Izak’ Skowyrski i chociaż pokazał się z dobrej strony, to snajper z niego nie będzie.

Mecz pokazowy bez watpienia był ciekawym wydarzeniem. Naprzeciw siebie stanęły zespoły DDK-a oraz Bardolpha. W pierwszej z nich grali: ddk, YNk, Mantrousse, DJ Pruis oraz moses. Z kolei w drużynie Bardolpha występowali: Bardolph, HenryG, natu, sapphiRe oraz Izak. Spotkanie było pełne emocji i ciekawych akcji. Szczególnie w pamięci kibiców z pewnością zostaną zabójstwa przy pomocy noża. Jednym może pochwalić się Piotr Skowyrski, ale sam też zginął w ten sposób i to w ostatniej rundzie, która zakończyła spotkanie.

Zdecydowanie najmocniejszymi punktami swoich drużyn byli YNk oraz HenryG. Obaj dobili do liczby 30 fragów. Z niezłej strony pokazał się też Izak, ale w jednej akcji nie popisał się umiejętnościami. Wybacz nam Piotrze, ale lepiej zostać przy AK47 lub CZ75, z którymi szło Ci zdecydowanie lepiej 🙂 Z drugiej strony wydaje się, że pierwszy strzał powinien zostać trafiony i Izak został strollowany przez grę.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię