Strona głównaEsportTeam Kinguin zdobywa awans na finały Games Clash Masters

Team Kinguin zdobywa awans na finały Games Clash Masters

W ten weekend rozegrane zostały drugie kwalifikacje do turnieju Games Clash Masters. Awans do turnieju finałowego wywalczyli zawodnicy Team Kinguin.

Team Kinguin, który w kwalifikacjach zdobył 7 punktów, oprócz slota w turnieju głównym zdobył 5,5 tys. złotych. Na drugim miejscu – z różnicą zaledwie jednego punktu – uplasowali się gracze x-kom team, którzy dzięki temu będą mieli jeszcze jedną szansę walki o finały, na kolejnym turnieju kwalifikacyjnym. Za 2. stopień podium zainkasowali 3 tys. złotych. Za nimi znaleźli się – nieco niespodziewanie – zawodnicy EVOLVE, którzy z dwoma punktami zgarnęli tysiąc złotych, a tabele zamknęli gracze Codewise Unicorns, którzy zdobyli 1 punkt i 500 złotych.

Kolejna runda eliminacji, w której wezmą udział zawodnicy x-kom, odbędzie się za miesiąc. Finały w Gdyni odbędą się 28-30 września w Hali Gdynia, a oprócz Team Kinguin udział na pewno wezmą gracze AGO Esports oraz duńsko-szwedzki zespół Heroic. Wkrótce powinniśmy też poznać nazwę kolejnej zagranicznej drużyny zaproszonej na turniej. Pula nagród Games Clash Masters wyniesie 100 tysięcy dolarów.

Jak myślicie, czy x-kom pomyślnie przejdzie przez kolejne kwalifikacje?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię