Strona głównaGryAktualnościTeamfight Tactics - szczegóły aktualizacji 10.25

Teamfight Tactics – szczegóły aktualizacji 10.25

Nadchodzą kolejne zmiany do Teamfight Tactics. W nowej aktualizacji Riot postanowiło zbuffować kilka słabszych elementów swojej gry.

Priorytetem aktualizacji 10.25 jest osiągnięcie solidnego balansu. Lista buffów jest więc znacznie dłuższa. Nerfów doczekało się kilka popularnych jednostek, a wzmocnienia poszły w kierunku mniej użytecznych wcześniej jednostek w Teamfight Tactics.

Zobacz: Assassin’s Creed: Valhalla – znaleziono easter egg z League of Legends

Teamfight Tactics 10.25

Na początek w oczy rzuca się oczywiście nerf Moonlightów. Diana przez długi czas dominowała metę, a Lissandra była jej solidną alternatywą. Obie zostały więc znacząco osłabione. Kilka tańszych, słabszych jednostek dostało z kolei drobne buffy. W najlepsze trwa również balansowanie najdroższych postaci. Mniej obrażeń od 10.25 będzie zadawał Kayn.

Lista wzmocnień jest dużo dłuższa. Elderwood na pierwszym i drugim poziomie będzie gwarantował więcej pancerza i odporności na magię. Możliwe więc, że wzrośnie priorytet na 6 Elderwoodów. Magowie i Vanguard będą silniejsi. Wzmocnień doczekał się również Talon, który zniknął z tier list po swojej krótkiej dominacji jako Enlightened. Dzięki buffom dla trzech jedynek wczesny etap gry może być bardziej różnorodny.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię