Strona głównaGryAktualnościTechland zaprezentował swoją nową grę RPG

Techland zaprezentował swoją nową grę RPG

Polski deweloper nie spoczywa na laurach i przygotowuje dla graczy kolejną grę AAA. Tym razem Techland zabrał się za grę RPG osadzoną w świecie fantasy i zaprezentował grafikę.

Nowa gra nie ma jeszcze tytułu i na kolejne informacje zapewne poczekamy sporo. W krótkim poście na Twitterze, Techland zaprezentował grafikę ze swojej produkcji oraz zdradził kilka informacji. Gra będzie skupiała się na fabule, akcja będzie osadzona w ogromnym otwartym świecie fantasy. Kilka aspektów rozgrywki znanych z poprzednich gier studia trafi także do tej produkcji. Możliwe, że chodzi o mechaniki znane choćby z Dying Light 2 takie jak parkour.

Jak czytamy w poście:

Nigdy nie przestajemy się rozwijać

Nasza najnowsza gra ma być narracyjnym epickim fantasy z egzotycznym otwartym światem, który będzie można eksplorować. Dążymy do stworzenia fascynującego tytułu AAA skupionego na fabule, który łączy i udoskonala najlepsze aspekty rozgrywki, z których słynie Techland.

Jak widać na zamieszonej grafice, kraina będzie oferować zróżnicowane tereny. Nie zabraknie również budynków i różnego rodzaju ruin. Widoczny w tle zniszczony księżyc może odgrywać ważną rolę w historii tego świata.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię