Strona głównaEsportTegoroczne targi Poznań Game Arena to jeszcze więcej esportu

Tegoroczne targi Poznań Game Arena to jeszcze więcej esportu

Wygląda na to, że odwiedzających tegoroczne targi Poznań Game Arena czeka bardzo dużo esportu w doskonałym wydaniu. Organizator wspólnie z ESL Polska przygotował sporo atrakcji związanych z tą tematyką.

Część z nich to finały ESL Mistrzostw Polski oraz turniej ESL Pro European Championship, jako część nowego systemu ESEA w CS:GO. W turnieju tym udział weźmie 10 zespołów, mistrzów w swoich krajach. Najlepsze 4 spośród nich spotkają się podczas finałów właśnie na Poznań Game Arena w dniach 13 i 14 października. Gwarancją wrażeń dla polskich fanów powinna być informacja, że jedna z polskich ekip na pewno otrzyma zaproszenie bezpośrednio do tych finałów rozgrywek. Oprócz tego w turnieju będzie mogła wziąć udział drużyna, która przebrnie przez eliminacje online. Finały zostaną rozegrane w systemie pucharowym. Gra toczyć się będzie o pulę nagród ponad 300 tysięcy złotych, a dla dwóch najlepszych zespołów całych fanów przewidziano bezpośredni slot w Relegacji ESEA.

Oprócz tego cała hala 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich zamieni się w esportowe centrum tego święta graczy, gdzie nie tylko będą rozgrywać się turnieje, ale też fani spotkają swoich esportowych idoli. Wybieracie się do Poznania?

Źródło: PGA

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię