Strona głównaEsportTej jesieni powróci Hearthstone Collegiate Championship

Tej jesieni powróci Hearthstone Collegiate Championship

Blizzard Entertainmen ogłosił, że Hearthstone Collegiate Championship powróci tej jesieni. W ramach mistrzostw do gracze w USA mogą zdobyć nagrody o łącze wartości 48 000 dolarów.

Regularny sezon HCC rozpocznie się pierwszego października i będzie trwał do 5 listopada. Każda z drużyn składająca się z trzech zawodników będzie miała do rozegrania siedem meczów w ramach jednej z czterech grup regionalnych. Aby wejść do następnej rundy zespoły muszą wygrać pięć z siedmiu gier.

Kolejna runda Regional Swiss, rozegra się między 17 a 18 listopada. Drużyny, które awansują z pierwszej rundy będą walczyć przeciwko innym zespołom ze swojego regionu. Do kolejnego etapu przejdzie osiem najlepszych drużyn z każdego regionu.

Rozgrywki regionalne wystartują 1 grudnia, a zakończą się dzień później. Drużyny zostaną podzielona na dwie grupy w ramach regionu. Dwie najlepsze drużyny z każdej z grup wejdą do Klasyfikacji Mistrzostw, która odbędzie się 8 grudnia.

Ostatecznie dwa najlepsze zespoły z każdej z grup regionalnych awansują do finału. Rozgrywki finałowe odbędą się 15 grudnia. Weźmie w nich udział osiem drużyn. Zwycięzcy przejdą do eliminacji w ramach, której zostanie wyłoniona drużyna zwycięzców.

Poniżej podział nagród, jakie przewidziane są za udział w mistrzostwach:

I miejsce – 3 500 $ na gracza,
II miejsce – 2 000 $ na gracza,
III i IV miejsce – 1 250 $ na gracza,
miejsca V i VIII – 1 000 $ na gracza,
miejsca IX – XVI – 500 $ na gracza,
miejsca XVII – XXXII – 40 $ salda BattleNet na gracza.

W poprzednich Hearthstone Collegiate Championship pierwsze miejsce zajęła ekipa z Penn State. Drugie miejsce przypadło UCLA Blue.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię