Strona głównaWiadomościTelewizja na ekranie Twojego komputera dzięki AVerMedia TD310

Telewizja na ekranie Twojego komputera dzięki AVerMedia TD310

Coraz mniej osób korzysta jeszcze z tradycyjnych telewizorów, zastępując go monitorem komputera. Mimo wszystko jednak nadal są programy telewizyjne, które chętnie oglądamy. By pogodzić te dwie kwestie firma AVerMedia przygotowała tuner TV TD310.

Producent informuje, że tuner obsługuje sygnały DVB-T2, DVB-T i DVB-C i automatycznie wykrywa sygnał telewizyjny w nich nadawany jak tylko podłączymy go do komputera i anteny telewizyjnej. Oprócz tego wspierany jest standard kompresji H.265, a co za tym idzie będziemy mogli się cieszyć obrazem w Ultra HD. Tuner możemy połączyć z aplikacją AverTV 3D, dzięki której możemy sobie zaplanować nagrywanie wybranego programu czy wykorzystanie coraz bardziej popularnej funkcji TimeShift (pauza lub przewinięcie programu nadawanego na żywo).

Wspomniałem o konieczności podpięcia do anteny – na szczęście znajduje się ona w zestawie, a jej konstrukcja pozwala na ustawienie pod takim kątem, by odbierać najlepszy dostępny sygnał. Dodatkowo, według producenta cały zestaw jest bardzo mały i mobilny, więc nie będzie problemu z zabraniem go w podróż.

Deklarowana cena opisywanego urządzenia wynosi 259 zł.

Źródło: AverMedia

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię