Strona głównaGryAktualnościTencent udziałowcem w studiu odpowiedzialnym za GTFO

Tencent udziałowcem w studiu odpowiedzialnym za GTFO

Nowy, kooperacyjny shooter GTFO przyciągnął uwagę chińskiego giganta. Tencent właśnie poinformował o zakupie udziałów szwedzkiego dewelopera.

Wygląda na to, że oczekiwania 10 Chambers Collective i Tencent spotkały się w idealnym miejscu. Chińska korporacja wybrała się najwyraźniej na kolejne zakupy w celu poszerzenia swojego portfolio. Twórcy GTFO z kolei szukali nowego partnera, który pomoże im w rozwoju gry.

Zobacz: Left 4 Dead 2 – dodatek The Last Stand dostępny za darmo

Gruby portfel Tencent bez wątpienia może znacząco wpłynąć na tytuł znajdujący się od grudnia zeszłego roku w Early Accessie. Zdaniem Ulfa Anderssona, założyciela 10 Chambers Collective, twórcy mają zobowiązania wobec społeczności i planują im sprostać. Tencent ma dawać deweloperowi wolność w podejmowaniu decyzji, czyniąc jednocześnie przyszłość studia wyjątkowo ekscytującą.

Nie dowiedzieliśmy się konkretnie, jak dużą część szwedzkiego dewelopera kupił Tencent. Chiński gigant ma być jednak teraz najważniejszym głosem wśród udziałowców.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię