Strona głównaWiadomościTeraz Fallout 3 będzie już kompletny

Teraz Fallout 3 będzie już kompletny

W tym roku Fallout 3 będzie świętował 10 urodziny. Wiele osób uważa tą część za najgorszą jaka do tej pory się ukazała. Jest to pierwsza część, w 3D oraz pierwsza, która z klasycznego RPG przeistoczyła się w strzelankę z elementami RPG. Nie mniej jednak sporo klimatu w grze zrobiły dodatki oraz różnego rodzaju modyfikacje, które sprawiają, że gra nadal żyje i według mnie ma się dobrze.

To oczywiście moja prywatna opinia, i możecie się z nią nie zgadzać. Ale jeżeli wśród Was są fani lub ktoś jest niezdecydowany to może da się przekonać do nowego moda Simply Uncut, który wprowadza 53 NCP, nowe bronie, zestawy zbroi i schematy, których brakowało w grze. Przykładem może być Margaret, która jest wybitnym technikiem w Radio Galaxy News, którą mamy okazję usłyszeć na antenie jeżeli zginie Three Dog, jednak nigdy nie mieliśmy okazji jej spotkać.

Jeżeli chodzi o broń dostajemy unikalną strzelbę o nazwie Pa’s Fishing Aid, kastety Love Tao, kij Cure Breaker, AAR o nazwie Wanda i znacznie więcej. Dodatkowo coś dla dziewczyn czyli Pink Power Armor ;D.

Do prawidłowego działania moda musimy mieć zainstalowane wszystkie DLC Broken Steel, Mothership Zeta. Operation: Anchorage, Point Lookout lub grę w wersji GOTY.

Mod możecie pobrać TUTAJ

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię