Advertisement
Strona głównaWiadomościTeraz zamówienia z AliExpress trafią do Paczkomatu

Teraz zamówienia z AliExpress trafią do Paczkomatu

Wspaniała wiadomość dla wszystkich poszukiwaczy tanich gadżetów z Chin. Już wkrótce będziemy mogli zamawiać paczki z AliExpress wprost do Paczkomatów. Wszystko dzięki umowie podpisanej pomiędzy AliExpress a InPostem.

AliExpress to obecnie jedna z najpopularniejszych platform, do zakupów w Chinach. Według danych Gemius obecnie bardziej popularne w Polsce jest tylko Allegro, Zalando i OLX. Jedyną bolączką przesyłek jest zwykle czas oczekiwania i konieczność obierania ich na poczcie. Wkrótce jednak to się zmieni, dzięki możliwości odbierania przesyłek bezpośrednio w Paczkomatach. Jak podaje serwis PB.pl

Rozmowy na ten temat były prowadzone od wielu miesięcy, a InPost w tym czasie przygotowywał się do przejęcia znacznej części wolumenu przesyłek między Polską a Chinami. Usługa ma zostać udostępniona w najbliższych dniach.

Zobacz: Przesyłki z AliExpress mogą być o wiele droższe

Jedynie czego można się obawiać to przepełnienie paczkomatów w okresie przedświątecznym. Na szczęście na moim osiedlu ostatnio InPost postawił kolejny punkt odbioru. A Wy zamawiacie gadżety na AliExpress?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię