Strona głównaGryThe Bard's Tale IV zadebiutuje jeszcze w tym roku

The Bard’s Tale IV zadebiutuje jeszcze w tym roku

Legendarna seria gier wraca na blaszaki. Już niedługo obudzimy zło uśpione z dawna nieodwiedzanych podziemiach.

Ufundowany przez kampanię Kickstarter The Bard’s Tale IV jest już niemal u progu skrzyń PC-tów. Odpowiedzialne za grę studio inXile Entertainment w tej chwili czyni ostatnie poprawki i szlifuje swój diament. Ten zalśni w pięknej oprawie graficznej przy wykorzystaniu silnika Unreal Engine 4.

Najnowsza odsłona „opowieści bardów” według obietnic twórców zapewni blisko 30 godzin rozgrywki, nadto przedstawionej w duchu dawnych tytułów z gatunku dungeon-crawler. Możemy spodziewać się więc wielu potyczek w trybie turowym, łamigłówek i historii sięgającej korzeni świata fantasy, w którym ludzie żyli w czasach straszliwych potworów i niesamowitych legend.

Podróż przez podziemia i ruiny zaczniemy od stworzenia postaci i nadania jej w trakcie gry właściwych cech. Będziemy mogli wcielić się w rozśpiewanego barda, wojownika, łotrzyka lub „praktykującego”. Każda z oferowanych klas pozwala rozwinąć 60-70 umiejętności, a w tym 4-6 unikalnych dla postaci talentów. Oczywiście nie będziemy zdalni tylko na własne siły, ale również i zwerbowanych towarzyszy.

[you tube=47T2JHTDKvA]

Drzwi do pierwszej krypty w The Bard’s Tale IV otworzymy już 18 września.

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię